Hakkımızda

Profesyonel Mülkiyet Yönetimi

Günümüzde yaşam şartlarındaki değişim, site ve apartmanları, birbirlerini tanımayan insanların yaşadığı küçük yerleşim merkezlerine dönüştürmekte, değişim ile birlikte komşuluk ilişkileri gerilemekte, site / apartman yönetimi ile ilgili yeni sorunlar ortaya çıkmaktadır.

Site, apartman yöneticisi olarak görevlendirilen ve her yıl değişen Kat Malikleri, sorunları gidermeye çalışmakta, fakat kendilerine ait özel işlerinin de olması nedeniyle bu sorunlarla yeteri kadar ilgilenememekte ve bu nedeniyle aidatların toplanması, bahçe bakım-onarım, güvenlik, teknik, temizlik vs. hizmetlerinin aksamasına ve zaten yeterli seviyede olmayan komşuluk ilişkilerinin iyice zedelenmesine neden olmakta, günün yorgunluğunu atmak için geldiğiniz evinizde ise huzurunuz kaçmaktadır.

Bu sorunların giderilmesi deneyim ve bilgi gerektirir. Bu düşünceden hareketle, A'DAN Z'YE Profesyonel Mülkiyet Yönetimi A.Ş. olarak her türlü konutta, Kat Mülkiyeti Kanunu kapsamında insanların mevcut işine daha iyi konsantre olması, hayal ettiği emeklilik yaşamını sürdürebilmesi, ailelerine daha fazla vakit ayırması için profesyonel yönetim, danışmanlık ve insan kaynakları hizmetleri vermekteyiz.


Misyonumuz

A'DAN Z'YE Profesyonel Mülkiyet Yönetimi A.Ş.; müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun, yaşam standartlarını arttıran, bir arada huzur ve anlayış içinde yaşamasına katkı sağlayan, dürüst, güvenilir, şeffaf, hızlı ve çözüm odaklı, profesyonel yönetim, danışmanlık ve insan kaynakları hizmetleri sunmak amacıyla kurulmuştur.

Vizyonumuz

Tek başına başlanan bu yürüyüşte kadrolaşarak, karşılaşılan engeller karşısında inançsızlığa kapılanlarla yollarını ayırarak, bıkmadan, usanmadan, yılgınlığa düşmeden büyük bir inanç, özgüven ve cesaretle, gittikçe büyüyen bir katılımla bu alanda tercih edilen ilk firma olmaktır.


rolex replica richard mille replica replica watches cheap dresses diamond painting kits love dolls silicone sex dolls sex dolls mini sex doll replica watches